ÖVRIGT / Speglar / Bordsspegel 5772469
nr 577 2469
Bordsspegel
Senempire, Pläter, höjd: 21
Kondition: slitage, skador
tisdag 14 april 2009
kl 18:56:29
Pläter
Senempiren