Ã–VRIGT / Speglar / Bordsspegel 5772469

nr 577 2469

Bordsspegel

Senempire, Pläter, höjd: 21

Kondition: slitage, skador

tisdag 14 april 2009
kl 18:56:29

Pläter
Senempiren